14 травня в нашій державі відзначається День матері, який є одним з найбільш зворушливих свят. Усі ми родом з дитинства і до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що.

По особливому День матері відзначили й у Володимирі-Волинському. Місцевий осередок «Союзу українок» вже п’ятий рік поспіль саме у цей день вітає породіль у пологовому відділенні Володимир-Волинського ТМО.

Так і цього дня, союзянки спільно із секретарем міської ради Олегом Свідерським, начальником управління соціального захисту населення Олександром Смикалюком та начальником відділу ДРАЦС міста Аллою Войтюк урочисто привітали десять молодих мам, більшість з яких вперше пізнала радість материнства.

Кожній молодій мамі представники міської влади вручили подарунки і побажали їм усіляких щедрот. Слова вдячності за недоспані ночі, за терпіння та безмежну материнську любов адресувала усім мамам голова осередку «Союз українок» Віра Чайковська. А на згадку про цей день вона вручила  вишиті сорочечки для новонороджених, які були заздалегідь освячені у храмі. Як символ оберегу та Божого благословіння. Прекрасним доповненням до усіх цих подарунків були квіти.

Начальник відділу ДРАЦС Алла Войтюк п’ятьом мамам вручила свідоцтва про народження немовлят.  Вручаючи перші у житті дитяти документи, Алла Василівна наголосила, що  щасливі діти ростуть тільки в дружній родині та під опікою щасливої ​​матері.

На завершення зустрічі пролунали пісні, як дарунок для усіх присутніх матерів та бабусь.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!