Новини до кави

За круглим столом говорили про Володимир туристичний

З метою активізації розвитку туристичної галузі міста Володимира-Волинського 12 травня у міській раді пройшов круглий стіл на тему: «Реалізація грантових туристичних та інвестиційних проектів на Волині. Ідеї та рішення для Володимира».

Голова Устилузької ОТГ Віктор Поліщук: уся правда про дороги та податки

На нещодавній сесії Устилузької ОТГ порушувалося досить-таки важливе питання – ремонт дороги. На кону стояло дві: Ворчин-Зоря або Амбуків-Дарницьке. Щодо ремонту Ворчинської дороги, дане питання підняв депутат райради Павло Карпюк, звинувативши міського голову Устилуга у лобіюванні інтересів крупного товаровиробника – ТзОВ «П’ятидні». Окрім цього, він повідомив, що 400 тисяч гривень, які надав обласний бюджет, повинні бути використані саме на ремонт Ворчинського «Зоряного шляху» ( в народі вже так охрестили цю ділянку дороги). Про це ми вже писали раніше .

Танкісти 14-ї ОМБр завершили міжнародні змагання «Танковий виклик сильної Європи-2017»

7-12 травня, на полігоні навчального центру Командування підготовки 7-ї Армії США, (Графенвер, Німеччина) тривали танкові змагання «Танковий виклик сильної Європи-2017» (Strong Europe Tank Challenge 2017) серед команд Австрії, Німеччини, Польщі, США, Франції та України.

«Весняним муркотуном» Володимира став британський кіт Марсель

Свято-конкурс для дітей, батьків та котиків «Весняний муркотун», яке вже стало в нашому місті традиційним, відбулося 13 травня о 14 годині у культурно-мистецькому центрі. 

День матері відзначили у пологовому відділенні Володимир-Волинського ТМО

14 травня в нашій державі відзначається День матері, який є одним з найбільш зворушливих свят. Усі ми родом з дитинства і до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: