Зазвичай перед виборами кожний кандидат у депутати різних рівнів обіцяє своїм виборцям мало не золоті гори, однак відразу ж після перемоги чомусь забуває про те, що йому повірили та віддали за нього свій голос.  

На жаль, серед депутатів Володимир-Волинської міської ради є таких чимало. Деякі з них навіть не знають про нагальні проблеми своїх виборців: чи освітлені вулиці в нього на дільниці, чи є централізоване водопостачання та водовідведення, які вулиці слід якнайшвидше асфальтувати та приводити до ладу.

Нещодавно у Володимирі-Волинському із робочим візитом перебував начальник Служби автомобільних доріг Волинської області Анатолій Посполітак. Мета візиту – інспектування вулиці Ковельської на предмет якості проведеного ремонту.

На цій зустрічі були присутні, здається, один-два депутати міської ради. І саме вони задалися метою донести до керівника обласного рівня проблему своїх виборців.

Зокрема про необхідність ремонту вулиці Степана Бандери, ямковість якої не витримує жодної критики, висловився депутат міської ради Максим Клим’юк, який,власне, і представляє інтереси цього округу.

Запросивши Анатолія Посполітака проінспектувати вулицю, про яку йшлася мова, Максим Сергійович відразу ж наголосив на тому, що на цій вулиці знаходиться навчальний заклад,  який зазнає поступової руйнації через рух багатотоннажних автомобілів по вкрай знищеній дорозі. Окрім того, мешканці прилеглих до траси будинків також неодноразово скаржились депутату, що не встигають приводити до ладу оселі, бо з кожним місяцем більшає тріщин на стінах, не витримують  меблі, світильники та вікна

І попри те, що першочергово планували ремонтувати вулицю Зимнівську та окружну, вже наступного дня автодорівська техніка зробила вирізки проблемних ділянок на Степана Бандери , на яких, як зазначили дорожники, невдовзі ляже новенький асфальт.

Не капітальний ремонт, та все ж…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!