Понеділок 15 травня для працівників Володимир-Волинського відділу поліції пройшов більш-менш спокійно, оскільки на чергову частину надійшло лише 15 заяв та повідомлень про події та злочини.

Аналізуючи щоденну кримінальну хроніку, можна дійти до єдиного: у місті тільки те й роблять, що крадуть. Так і цього дня надійшла заява від 42-річного жителя села Верба про те, що у його 16-річної дочки, котра навчається в агротехнічному коледжі, під час проходження навчання у приміщенні навчального закладу, невідома особа викрала із її сумки 210 польських  злотих. Тривають пошуки зловмисника.

А у приватного підприємця, ктрий здійснює торгівлю товарами в одному із торговельних закладів на вулиці Ковельській, невідомий поцупив болгарку, яка виставлялася на вулицю задля реклами. Проте злодію далеко не вдалося з цим товаром втекти, бо завдяки оперативності правоохоронців, його відразу ж було затримано.

Як виявляється, електричний інструмент поцупив уродженець Рівнещини, а нині мешканець села Бубнів, раніше судимий та ніде непрацюючий 34-річний чоловік. Тепер чоловікові за свої дії доведеться відповідати перед судом.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!