Нещодавно розпорядженням Володимир-Волинського міського голови Сергія Кобу призначено керівником підприємства теплових мереж.

Зважаючи на задеклароване, директором ПТМ стала не бідна людина, котра володіє 19%  (760 тисяч грн.) усього майна фірми «ЗК». Є у володінні Сергія Анатолійовича декілька земельних ділянок, одна з яких у 1312 м кв. у Володимирі-Волинському, дві – 1500 м кв – в Устилузі та 33463 м кв у селі Білин.  Зареєстроване на декларанта незавершене будівництво – житловий будинок площею 25,5 м кв. На Сергія Кобу зареєстровано два легкових та один вантажний автомобіль, відповідно ВАЗ 21093, «Мітсубісі» та «Сітроєн». До речі, вантажний «Сітроєн» придбаний у 2016 році. Дружина також володіє двома легковими автомобілями, зокрема «Фольксваген»та придбаним у минулому році автомобілем «Мазда».

Дохід Сергія Коби, якщо підбити усі задекларовані суми, складається із поступлень від оренди  (2831 грн), інших доходів (378 грн) та матеріальної допомоги дружини по догляду за дитиною (948 грн). Усього разом становить 4157 гривень. Проте  не дивуйтеся, бо Сергій Анатолійович практично єдиний з попередніх декларантів, хто ще задекларував грошові активи. Правда, де вони зберігаються, не вказано.

Всього в пана Коби є 100 тисяч гривень, 15 тисяч доларів та 10 тисяч євро. У його дружини зберагіється 60 тисяч гривнями, 80 тисяч американськими зеленими та 15 тисяч євро.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!