Нещодавно стало відомо, що Кабінет міністрів України виділив 4 мільйони гривень на соціально-економіний розвиток округу №19.

До Володимир-Волинського спрямують 800 тисяч гривень. Кошти передбачені, зокрема:

-100 тис. грн – для придбання комплекту меблів для конференц-залу в міському ЦНАПі.
– 350 тис. грн. – на будівництво водопровідної мережі до вулиці Броварної.
-350 тис. грн – для придбання та встановлення спортивного майданчика у житловому масиві військового містечка.

Для розвитку Володимир-Волинського району направлять 1 мільйон 20 тисяч гривень.

Отож, цьогоріч можна вже чекати грошей з держбюджету для проведення водогону на вулиці Броварній та провулку Річному.

Слід наголосити, що передували цьому звернення депутата міської ради Максима Клим’юка (сааме він представляє інтереси цього округу у міській раді) до депутата Верховної Ради Ігоря Гузя, неодноразові виступи та запити до Володимир-Волинської міської. І ось вам результат – з 800 тисяч гривень виділених із державного бюджету, 350 тисяч піде на вирішення проблеми, яку десятками років ніхто не зміг  зрушити з мертвої точки. Ще 250 тисяч на цю мету виділить міський бюджет.

– Важко собі уявити, що ці вулички знаходяться майже в центрі міста і до цих пір не мають життєво необхідних комунікацій, – зазначає депутат. – Ми тут дискутуємо за скільки мільйонів фонтан для міста встановити, а люди живуть в умовах поза-позаминулого століття. Так не повинно бути. Раджу депутатам, більше цікавитися тим, як живуть сьогодні люди у них на дільниці, і не тільки…А то іноді виходить, що далі вікна своєї автівки чи кабінета вони нічого не бачать.

Завдяки ініціативі та зусиллям  Максима Сергійовича  виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій двору будинку, що на вулиці Князя Василька, 3. Розбитий та понищений асфальт, який під час дощу вкривається суцільними калюжами, спричиняє масу незручностей для мешканців будинку. Документація вже виготовлена, на часі ремонтні роботи.

У минулому році Максиму Клим’юку вдалося зупинити неконтрольований рух автомобілів вулицею Лаврентія Горки, встановивши відповідне бетонне перекриття. Саме цією вулицею, яка не пристосована для двостороннього руху,  дітки йдуть до школи і часто виникали аварійні ситуації, які могли призвести до трагічних випадків. І лише завдяки старанням депутата проблему вдалося вирішити. Вулиця перекрита,  діти можуть спокійно поспішати до школи, вільно кататися на роликах та велосипедах…

Депутата дивує позиція деяких місцевих керівників, які в ході вирішення якихось життєвоважливих проблем зволікають або вдаються до різноманітнизх відмовок. Як зазначив у розмові Максим Сергійович, іноді швидше можна «вибити» кошти із державного бюджету, аніж вирішити питання із банальною підрізкою дерев.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!