Ще тиждень-два і навчальний процес в школах дійде до фінішу. У школах Володимира пролунає останній дзвоник.  

Із 318 випускників 9-их класів навчальних закладів Володимира-Волинського частина вступатиме до училищ та коледжів.

Для решти школярів настануть канікули, які кожний проводитиме для себе так, як цього душа забажає: хто в бабусі у селі, а хто – у пришкільному таборі.

До слова, пришкільні табори цьогоріч працюватимуть у п’яти навчальних закладах та юнацькій спортивній школі, в яких цікаве дозвілля та гарний настрій отримає щонайменше 1065 учнів.

За попередньою інформацією очільника  управління освіти, молоді та спорту В’ячеслава Петрука, в усіх навчальних закладах міста останній дзвінок лунатиме 26 травня.

Цьогоріч свою першу альма-матір залише 151 випускник 11 класів. А ось щодо медалістів, нині ще важко прогнозувати, оскільки оцінки до атестату виставлятимуться за результатами ЗНО. Тобто, ніхто заздалегідь не знає, чи отримає омріяну медаль за свої знання, які здобував упродовж 11 років.

Урочистості з нагоди вручення атестатів та нагород за попередніми підрахунками відбудуться після 24 червня. Ця дата обумовлена тим, що 16 червня завершується термін проходження ЗНО.  Ще тиждень часу потрібно для вирішення усіх організаційних моментів.

Тож залишається побажати усім досягнути гарних успіхів заради здобуття омріяних вершин. А дітворі – теплого літа та гароного настрою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!