Днями директор Володимир-Волинського центру зайнятості Наталія Уколова черговий раз відвідала ТзОВ « Іст-менеджмент» з метою забезпечення адресного підходу до вирішення кадрових проблем кожного керівника та реалізації загальнодержавної політики зайнятості.

Нагадаємо, українське-чеське спільне підприємство ТзОВ « Іст-менеджмент» було засноване у 1998 році та впевнено взяло курс на європейські стандарти організації виробництва. Підприємство займається виробництвом дерев’яних будівельних конструкцій та столярних виробів.
ТзОВ « Іст-менеджмент» має широку й динамічну дистриб’ютерську мережу в багатьох країнах ближнього й дальнього зарубіжжя. Продукція Володимир-Волинського підприємства знайшла надійні ринки збуту в Польщі та Молдові.

Вже більше 10 років підприємство плідно співпрацює з Володимир-Волинським міськрайонним центром зайнятості в напрямку підбору та підготовки кадрів. Протягом 2016-2017 років 31 безробітний брав участь в роботах тимчасового характеру. Директор підприємства Валентина Савченко надала вичерпну інформацію щодо діяльності підприємства, умов, оплати праці .
Наталія Уколова зазначила, що служба зайнятості докладає максимум зусиль, аби підібрати для підприємства кваліфікованих працівників. Для цього роботодавцю пропонуються різні послуги, зокрема, професійне навчання безробітних. Також під час зустрічі було обговорено низку актуальних проблем працевлаштування громадян, зокрема соціально-незахищених верств населення та осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також ефективність використання на підприємстві робіт тимчасового характеру, також було проінформовано про послуги служби зайнятості, професійно-кваліфікаційний склад безробітних, впровадження електронного сервісу, який забезпечить спрощення надання інформації щодо подання вакансій та подання звітності ( електронний кабінет роботодавця).
Підводячи підсумки зустрічі було висловлено сподівання на подальшу тісну співпрацю в напрямку покращення ситуації на місцевому ринку праці.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!