За минулу добу 17 травня на чергову частину Володимир-Волинського відділу поліції надійшло 27 заяв та повідомлень. Дві заяви надійшли від пенсіонерів Володимира-Волинського, котрі потрапили на гачок псевдопрацівників соціальної установи та міської ради.

Отож, близько 9-ої вечора до поліції надійшла заява від 90-річного жителя вулиці Сагайдачного, до котрого десять хвилин тому прийшло двоє невідомих осіб (чоловік та жінка) та представилися працівниками соціальної служби. Під виглядом оформлення соціальної допомоги та обміну валюти, вони видурили у старенького приблизно більше 20 тисячі доларів та 11 тисяч євро. І тільки після того, як вони поспішно залишали квартиру, дідусь зрозумів, що його ошукано. Проте наздогнати шахраїв йому так і не вдалося, оскільки за його словами, ці дві особи, з вигляду схожі на представників ромської національності, сіли в авто та помчали у невідомому напрямку.

Друга заява подібного змісту надійшла після десятої години вечора від 85-річної мешканки одного із будинків, що на вулиці Івана Франка. У неї дві невідомі особи, які представилися працівниками міської ради, під приводом обміну валюти, виманили в старенької усі збереження, які вона  тримала в квартирі. А це приблизно 450 гривень та 15 доларів.

За інформацією правоохоронців подібні заяви ще вдень надходили від жителів Нововолинська, де також встигли наслідити ці, а можливо вже інші шахраї.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!