Про життя заможних депутатів та статки  керівників органів місцевого самоврядування ми вже неодноразово знайомили наших читачів. Але є й такі народні обранці, які живуть мало не впроголодь.

Проаналізувавши декларації депутатів Володимир-Волинської міської ради, можна дійти  висновку, що відсотків 50 – це заможні люди, які не приховують доходів від своєї підприємницької діяльності. Відсотків 30 – живуть  за рахунок доходів середнього бюджетника. Про статки депутатів Володимира Зайця та Павла Шлейна взагалі важко щось сказати, бо їхніх декларацій не можна знайти.

Та є серед міських представників громади два депутата, статки яких мало не нульові. Один з них такий бідний як “церковна миша”, а другий –  на декілька тисяч стоїть вище при тому, що керує бізнесовою структурою.

Розпочнемо із депутата від радикальної партії Ляшка Сергія Барщевського. Живе депутат у приміському селі Заріччя у хаті з мамою, братом, дідусем та бабусею. Нічого за душею немає, ні хатинки, ні земельки. Та й дохід такий, що якби, судячи із електронної декларації, не мамина, бабусина та дідусева пенсія, невідомо, чи б вижив. Бо за оті задекларовані 193 гривні соціальної виплати, яку він отримує разом із братом,  й хліба вдосталь не купиш.

У декларації депутата із Блоку Петра Порошенка Вадима Василюка вказано, що він є власником та керівником приватного підприємства «ВАОВА». І в розділі нерухомості за депутом рахується аж  чотири земельних ділянки загальною площею 29730 кв метри.  Має депутат у своїй власності заправочну, лабораторію, два сховища загальною площею 689,6 квадратів і три склади, площа яких чималенька – більше 845 м кв.  Квартира із підвалом належить його дружині. Є у власності Вадима Василюка вантажний Мерседес Віто та причіп.  Коли читаєш  оту інформацію, аж око радується. Бо при таких потужностях можна добряче заробити. Але коли озайомилися із доходами, аж серце защеміло, бо за минулий рік Василь Микитович заробив тільки 17750 гривень заробітної плати  на посаді директора приватного підприємства та 11 453 гривні доходу від підприємницької діяльності.  Про доходи дружини  ні слова. То як же родина із трьох чоловік  (є удепутата син) може прожити за оті гроші, коли  на усі потреби  припадає 2433 гривні у місяць? Правда, є ще у депутата 100 тисяч гривень на рахунку в банку. Але  чомусь проценти від депозиту не вказані.

Ми ненавидимо багатих депутатів, заздримо мільйонерам, але коли депутат живе майже впроголодь, то про якого виборця, в якого в сотню разів  більша пенсія,  можна думати? Тут аби самому якось втриматися на плаву…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!