Новини до кави

В управлінні соцзахисту просять літніх людей бути обачними

На жаль, на Володимирщині знову стали відомі факти, коли шахраї під виглядом соціальних працівників видурюють у пенсіонерів гроші.

Названо релігійні громади, чиї прибутки сягнули більше мільйона гривень:

Торік релігійні організації Волинської області заробили понад 50 мільйонів гривень. Здебільшого заробіток церков, приходів та молитовних будинків – благодійні внески і пожертви. Волинські добродії у 2016 році нажертвували на 37,6 млн грн.

За користування незаконними соцмережами українців не каратимуть, – РНБО

Користувачів та провайдерів не будуть карати, якщо вхід на підсанкційні російські сайти ВКонтакте, Одноклассники та Mail.ru здіснений по інструкції з обходу блокування цих ресурсів.

Володимир-Волинський: близько 5 тисяч рецептів виписали по програмі «Доступні ліки»

3 квітня 2017 року в Україні стартувала Урядова програма «Доступні ліки», яка дає змогу громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою.

У ПТМ «Теплокомуненерго» пояснили як проводиться розрахунок за тепло та гарячу воду

Досить болючим питанням для споживачів тепла та гарячої води є тарифи. Вони не беруться зі стелі, а чітко прописані у відповідних документах. За інформацією Володимир-Волинського підприємства теплових мереж,  нарахування плати за послуги  проводиться згідно Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. №630 із змінами.

«Голодне і холодне» життя окремих депутатів Володимир-Волинської міської ради

Про життя заможних депутатів та статки  керівників органів місцевого самоврядування ми вже неодноразово знайомили наших читачів. Але є й такі народні обранці, які живуть мало не впроголодь.

В об’єктиві злодіїв – мобільні телефони

Минулої доби 18 травня телефон чергового Володимир-Волинського відділу поліції не вщухав від ні на хвилину.  Городяни набирали «102» з приводу та без. З усіх 42-х повідомлень тільки два містять ознаки кримінально-карних діянь.  Тому правоохоронці наголошують на тому, що не варто телефонувати до поліції тільки тому, що біля будинку гуляє бездомна собака, або комусь здається, що не працює світлофор.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: