Учора у спорткомлексі Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” урочисто відкрився чемпіонат Волинської області з боксу серед молоді 1999-2000 років народження за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2017” відкритого чемпіонату Волинської області серед юніорів 2001-2002 років народження, школярів 2003-2004 років народження та кубок Любарта серед дітей 2007 років народження та молодших.

На турнір з’їхалось чимало поважних гостей, тренерів та учасників з усіх куточків Волинської області.

На церемонії відкриття з вітальним словом до гостей турніру звернулись: директор Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернат “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” Валентин Вірковський, президент ФК “ВІК” Валентин Кошельник, депутат міської ради, голова молодіжної ради при міськвиконкомі Максим Клим’юк.

– Я бажаю вам результативних ігор, щоб ви отримали задоволення від кожного виходу на ринг. Поважайте один одного, і запам’ятайте з самих юних літ, що без поваги до суперника хорошої гри не буває, – зазначив під час свого виступу Максим Клим’юк. – Бажаю вам незабутніх вражень від перебування в чудовому місті Володимирі-Волинському, незабутніх вражень від спілкування один з одним, і безумовно гарного настрою, щасливого повернення до дому. А переможе хай найсильніший в чесній, безкомпромісній боротьбі.

До вітального слова також приєдналися керівник СК “Любарт” ВолодимирПодзізей, головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської обласної державної адміністрації Оксана Зуйко.

Чемпіонат триватиме два дні, нагородження та відзначення переможці відбудеться у неділю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!