Учора, 23 травня, після засідання викнавчого комітету Володимир-Волинської міської ради для журналістів місцевих ЗМІ  організували брифінг за результатами нещодавнього візиту першого заступника Володимир-Волинського міського голови Ярослава Матвійчука до Києва.  Ціна поїздки – 51 мільйон гривень боргу держави у вигляді неповернутої різниці в тарифах.  

Зустріч відбулася на рівні Верховної Ради та Мінсоцполітики, на якій ставилося питання щодо повернення державного боргу. Проте, як виявилося, місту ще довго не бачити ці кошти, оскільки нардепам спершу потрібно внести зміни до державного бюджету за результатами його виконання за півріччя. На цю процедуру піде щонайменше 2 місяці, і швидше всього, при позитивному вирішенні, дані кошти або ж їх частина надійдуть тільки у вересні. До процесу пришвидшення розрахунків держави за своїми зобов’язаннями підключилася Асоціація міст.

Частково проблема повернення коштів на Волинь вирішена урядовою постановою №332 від 18.05.2017 року, однак із 21 мільйона гривень Володимир-Волинський очікує отримати тільки 2.

Місто опинилося в заручниках держави. Якими будуть подальші кроки Верховної Ради та Уряду – невідомо.

Однак те, що комунальна сфера фінансово обезкровлена – не потребує жодних доказів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!