25 травня у приміщенні культурно-мистецького центру відбувся урочистий випуск учнів четвертих класів Володимир-Волинської ЗОШ №1. Святкова аура та піднесений настрій панував не тільки серед школяриків, а й усіх запрошених. Силами випускників та їх класоводів для присутніх організовано концертну програму, яка  нагадувала коротенькі сюжети кінокартини, сценарій якої придумали учні.  

Дітки декламували вірші, грали на гітарах, виконували пісні і танці та розказували смішні історії зі свого дитинства та шкільних років. Подякували своїм першим вчителям, директору та його заступнику за терпінння, ласку та материнську любов, яку вони дарували їм упродовж чотирьох років. Кожному випускнику початкової школи вручено своєрідні дипломи, які слугуватимуть згадкою про дитинство.

На звершення свята до слова було запрошено депутата міської ради, голову ради школи та водночас батька випускниці Анни  – Максима Клим’юка, котрий привітав усіх зі святом, побажав випускникам ніколи не забувати свою першу вчительку, не втрачати шкільних друзів та завжди бути гордістю своїх батьків.

Поряд з тим, Максим Сергійович подякував педагогам за їх мудрість, за серця, які завжди наповнені співчуттям, добротою та  турботою про кожного учня.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!