Хто там би що не говорив, а візит Президента на Волинь – подія неординарна. Тому й готувалися до цього ретельно, хоча й в ритмі авралу.  

Обіцяв бути на першу, а приземлився на володимирську землю далеко за другу. Охочих побачити Порошенка зблизька виявилося багато. Хто за своєю волею, а кого покликали для масовки. Бо ж так годиться. Зібрали здебільшого предствників владних структур та місцевого самоврядування мало не з усієї області. І то не всіх, бо відбирали, як зауважила одна із вчителів сусіднього села, “тільки адекватних”.  Тому деякі жителі села так і не мали змоги потиснути руку Президенту, натомість милувалися його гелікоптером, спершись на паркани власних обійсть.  До речі, одна із крилатих машин так наполохала п’ятиденського коня, що смикав траву на припоні. Бідна тварина вирвала залізну припону та помчала по селу, ледь спинили.

Ще одна прикрість на церемонії зустрічі з Гарантом – відсутність хоча б кількох  стільців або лавок. Люди були різні – від молоді до поважного віку. І простояти  в очікуванні із одинадцятої до пів третьої на ногах під палючим сонцем – не надто весела картина. Дехто навіть парасольку над собою розкрив, бо спасу не було від жари. Правда, місцеві організатори від ТзОВ «П’ятидні», подбали про безалкогольні напої, яких  вистачало на усіх. Та й того боялися люди багато споживати, бо не могли з’ясувати в якому напрямку знаходиться найближча вбиральня.

Про візит Порошенка у П’ятидні стало відомо за чотири дні. І хоча Глава держави не заглядав по закутках та не обходив територію, порядок та красу наводили  усім селом. Як пожартував директор Валерій Діброва, працювали мало не вночі.  Правда, ніхто не застелав червоних доріжок, а на заводі – була чистота і порядок.

І декілька слів про підготовку. Про те, що косили траву,   бетонували прилеглу територію та монтували спеціальні площадки для посадки гелікоптерів, які випробовували на практиці напередодні приліту президентського кортежу – “гуділа” вся Володимирщина.

За декілька днів до візиту, селом пройшлися працівники відповідних силових структур, – перевіряли прилеглі до заводу будинки на предмет безпеки. Навіть по горищах лазили.  Давали інструкції: у  вікна не дивитися, а на вулиці вести себе стримано.

в день приїзду Гаранта більше ста осіб патрулювали дороги, під’їзди до заводу.  Пліч-о-пліч із поліцейськими працювали охоронці, які розгулювали плацом та навколо заводу.

Крім цього, поблизу заводу чергувало три швидких допомоги  із різних населених пунктів. Крім того, на території чергували рятувальники. Отже, роботи вистачило усім.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!