29 травня на апаратній нараді у Володимир-Волинськіій районній державній адміністрації була оприлюднена інформація про роботу відділу державного реєстру виборців. 

Отож, стало відомо, що в районі проживає 20716 виборців, з яких 911  потребують голосування по місцю проживання. У районі, як зазначено в інформації,  зареєстровано 431 вулиця, на яких знаходяться майже 9,5 тисяч житлових будинків. Поряд з тим, два села в районі – Кладнів та Октавин –  взагалі залишилися без жителів.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА Оксана Бігун озвучила, що з понеділка розпочинають роботу пришкільні табори, в яких планується оздоровити 410 дітей. Заступник начальника управління фінансів Валентина Ващук проінформувала, що виконання бюджетів сільських рад та району перевиконано на 500 тисяч гривень. Це дає змогу вільні кошти акумулювати на депозитному рахунку Приватбанку.

Відбулися сесії сільських рад, на яких прийняті рішення щодо ремонтів доріг місцевого значення. Зважаючи на це, голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець дала доручення начальнику відділу житлово-комунального господарства та містобудування Петру Чуцькому підготувати звернення до голови Волинської ОДА щодо виділення асигнувань на ці потреби.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!