Для багатьох новозбудований храм Віри, Надії , Любові, який височіє у центральному сквері Володимира-Волинського, настоятелем якого є отець  Євген Рябець, став храмом спасіння душі та щирої молитви. Вишуканий проект, красивий ландшафтний дизайн милують око жителів та  гостей міста. Якби не одне але…

Донедавна по-сусідськи стояла котельня колишнього пологового будинку. Свого часу колишній власник, так не під що її не реконструювавши, продав.    І ось нещодавно у будівлі з’явився новий господар – Віталій Наумчук, місцевий підприємець. Можливо б церковна громада тихенько й надалі займалася господарськими справами, якби не узріла, що  закинута котельня росте як гриб після дощу та вже сягнула аж три поверхи.

Будівництво повністю закриває  вигляд храму із вулиці Драгоманова. Зважаючи на це, нещодавно церковна рада запросила Віталія Наумчука на збори та попросила озвучити його плани відносно даного новобуду.

Вислухавши думку церковної ради, підприємець заявив, що попередньо планує відкрити торговельний заклад, а ось чим торгуватимуть в ньому – ще не вирішив. Щодо вимушеного добросусідства, Віталій Наумчук наголосив, що в даний час не потрібно узгоджувати проектно-технічну документацію, яка виготовляється в Луцьку, із місцевою владою. Він навіть не погодився відступити або ж продати шмат землі задля проходження церковним ходом навколо храму.

Тому  парафіяни виражають своє занепокоєння та звертаються до громади Володимира-Волинського із проханням висловлення думок з приводу сусідства  із торговим закладом. Просять спільними зусиллями відновити справедливість та вияснити, хто ж дав згоду на розробку проектно-кошторисної документації без погодження із міською владою?

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!