На думку міського голови Петра Саганюка рятувальники під час ліквідації пожежі, яка сталася нещодавно на місцевій швейній фабриці, спрацювали неоперативно.

Про це очільник міста висловився під час чергової щотижневої оперативної наради з керівниками установ, підприємств та відомств.

– Я вважаю, що це був серйозний екзамен як для наших пожежників так і для керівництва фабрики, – зазначив мер міста. – Зайнявся розкрійний станок, жінка сама цілих 20 хвилин його намагалась загасити. Чому їй ніхто не допоміг, чому тільки через певний час викликали рятувальників. А рятувальники чому не перекрили вулицю, чому не перекрили рух і не відвели подальше цілу армію зівак, які активно знімали відео та робили селфі на фоні пожежі…. Треба відмітити, що дуже оперативно спрацювали військові пожежники.

Одним словом, цього разу в очільника міста було чимало запитань та зауважень до місцевих рятувальників.

Нагадаємо, 26 травня до диспетчера служби порятунку «101» о 07:36 надійшло повідомлення, що в одному з цехів будівлі швейної фабрики ПАТ «Луга» у місті Володимир-Волинський трапилась пожежа.

На місце події у складі двох відділень прибули працівники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини. На місці вдалося з’ясувати, що пожежа виникла в приміщені швейного цеху на 2-му поверсі площею 450 м2. Для приборкання лиха рятувальники викликали на допомогу три резервні відділення 5-ї, 18-ї та 4-ї державних пожежно-рятувальних частин відповідно міста Нововолинська, селища Іваничі та міста Ковеля, а також команду місцевої пожежної охорони міста Устилуг. Крім того, на допомогу прибули  військові пожежники.  О 8:30 загорання вдалось локалізувати, а о 09:07 ліквідувати остаточно.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!