Наше видання декілька місяців тому оприлюднило розмову мами одного із школяриків Володимира-Волинського, на персональну сторінку якого зайшов адміністратор «Синього кита» – віртуальна гра, яка доводила не одного підлітка до смерті.

Нещодавно заарештовали в Росії творця «груп смерті» Філіпа Будейкіна. Згодом він  вперше дав інтерв’ю і зізнався, що довів до самогубства 17 підлітків. Про це  пише газета «Факти і коментарі».

«Так, я дійсно підштовхував підлітків до самогубства. Вони вмирали щасливими. Я давав їм те, чого у них не було в реальному житті: тепло, розуміння, спілкування », – розповів Будейкін.

Він стверджує, що 17 підлітків наклали на себе руки завдяки його «Синього кита». Ще 28 були готові вчинити самогубство, але його заарештували. Він вважає, що вони таки зробили це.

Найстаршніше те, що таким чином він, як зазнається особисто,  очищав наше суспільство від біосміття. Виношував цю ідею п’ять років, перш ніж почав її реалізовувати. Поставив собі за мету перш за все відокремити біосміття від нормальних підлітків. Для цього навантажував їх депресивним контентом, щоб викликати у них потрібний мені настрій. І після цього починалася гра. Давалися завдання. За результатами їх виконання відбирав тих, хто підходив йому.  Далі пропонував спілкуватися по скайпу. Просив розповісти щось дуже особисте. Це було те, чого всі вони так прагнули. Потім не давав їм спати вночі, вводив в транс … Несподівано  його ідея перетворилася в модний тренд. І з’явилося багато наслідувачів.  Підштовхуючи дітей до самогубства, Філіп говорив їм: «Не бійтеся, я зберу вас всіх разом на небесах».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!