2 червня виповнилося 10 років з дня відкриття розважального закладу Володимира-Волинського «Метелик». Упроджовж цих років, саме до цієї дати засновник цього закладу Руслан Мороз організовує турніри та змагання з боулінгу, більярду, армреслінгу та троєборства.

Не став винятком і цей ювілейний рік. На змагання із вищезгаданих видів спорту  прибули учасники не лише із Володимира-Волинського, а й з району.

Відкривали урочисту  частину  керівник ТзОВ «Гербор-Холдинг» Олег Борбелюк,   помічник народного депутата Ігоря Гузя, президент Володимир-Волинського футбольного клубу «ВІК» Валентин Кошельник  та  господар закладу Руслан Мороз. До слова, Олег Борбелюк обарний головним суддею змагань, а його помічниками – Валентина Кошельника та Руслана Мороза.

На цей ювілейний турнір із гри у більярд прибуло 27 учасників із Володимира-Волинського. Серед них   «ветеран» більярду із 30-річним стажем Сергій Симай, неодноразовий призер обласного чемпіонату.  У місцевих турнірах бере участь  вдев’яте.

Що стосується боулінгу, то склад команди представлять 12 осіб, серед яких і представниці прекрасної половини людства.  Володимирчанин Роман Панасюк  професійною грою в боулінг займається півтора року. На турнір в «Метелик» прибув вперше, хоча у Луцьку  на подібних змаганнях виборював перші місця.

Призовий фонд турніру передбачає  досить-таки солідні виграші та нагородження п’яти переможців  у кожному виді змагань.

Фінал відбудеться в неділю 5 червня. Тож слідкуйте за нашими публікаціями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!