2 червня у Володимир-Волинській гімназії ім. Олександра Цинкаловського відбулося урочисте відкриття ігрового дитячого центру «Фіксики»​. 

Ідея створення такого ігрового центру належить батькам учнів-початківців. Фінансово підтримали цю ідею – адміністрація гімназії та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Центр знаходиться у просторому коридорі корпусу гімназії, де розміщені класи учнів-початківців. Там облаштовано живий куточок із папугами, акваріуми з рибками та черепахами, кролик та хомяки, равлики та канарки. Також у центрі облаштовані ігрові куточки з килимками, конструкторами, м’якими іграшками. Усі настільні ігри, а їх у центрі чимало, придбано за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Є ще спеціальна зона для відпочинку очей після уроків зі спеціальними тренажерами.

В проекті – облаштування у центрі шафи «загублених речей» та шафи для буккросингу.

Усі ці старання, як педагогів так і батьків покликані відволікти дітей від сучасних гаджетів та привчати їх до активного відпочинку та спілкування з однолітками, школярами.

Окрім того, як зазначила заступник директора з виховної роботи Олена Процюк, діти вчаться доглядати за тваринами, наводити лад біля них, годувати їх.

Слід зауважити, що це перший подібний дитячий ігровий центр, створений у школі Володимира.

Школярі подякували за такий гарний ігровий куточок чудовим концертом із піснями, віршами та танцями. А також пообіцяли, що ігри шануватимуть, а про тварин – ніколи не забуватимуть.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!