1 червня Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк та депутат Верховної Ради України Ігор Гузь взяли участь в урочистостях із нагоди завершення навчального року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені А.Ю. Кримського.

Про це повідомлють на сайті Володимир-Волинської міської ради.

За доброю багаторічною традицією на свято «Останнього дзвоника» до педколеджу його студенти, викладачі та гості приходять в вишиванках. Не став виключенням і цьогорічне свято, яке символізує завершення навчання для 260 цьогорічних випускників – молодих дипломованих педагогів.

This slideshow requires JavaScript.

Усім їм міський голова Петро Саганюк, вітаючи із завершенням навчального року, побажав щасливої долі, впевнено дивитися вперед і йти до своєї мети, зустріти на своєму шляху надійних і добрих людей та всіх Господніх гараздів. Також мер міста подякував викладачам коледжу за їхню роботу, за те що в стінах свого навчального закладу готують тих, хто будуватиме майбутнє України.

Попереду на випускників педколеджу чекають випускні іспити, які бажаємо їм успішно скласти, і всім решта – веселого студентського літа.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!