Сьогодні 6 червня і свій день народження святкують: Настя Антонюк, Оксана Ващук, Сергій Василюк, Оксана Калішук і Таїсія Швидун, МЕЛЬНИК Олег Пилипович і КОЗИЧКО Олександр Іванович – директор КП «Полігон».
Ми вітаємо іменинників з цим чудовим святом та бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

ПОГОДА

Ясним небо у Володимир-Волинському буде тільки вранці, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів.

Народний прогноз погоди: У цей день вшановується пам’ять преподобного Симеона стовпника на Дивній горі, чудотворця. Погоду 6 червня у минулі часи передвіщали бджоли: якщо вони роєм гудять на горобині, що квітне – завтра буде ясний день. У цей час у садах цвітуть пізні сорти яблунь, вишень.

День журналіста

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня – в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.
День журналіста – це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.
«Надзвичайно потрібні були українські видання, коли Україну оголосили незалежною. Тоді саме журналісти привели політиків до влади в новоствореній державі. Трагедія почалася після того, коли ці політики, дорвавшись до влади, забули, кому вони цією владою зобов’язані. А дякувати вони повинні саме журналістам, які і сьогодні постійно про них розповідають, а сваритися з ними – це недалекоглядно. Адже тільки той, хто дружить з журналістами, а не тисне на них чи роздає вказівки, є мудрою людиною і розумним і перспективним політиком. »Голова Національного союзу журналістів України Ігор Федорович Лубченко (Джерело: GazetaUA.com, № 46 (46) – 7 / 12/2005)
«Україні потрібні нові стандарти журналістики, цивілізованийі медіа-простір, в якому було б представлене все розмаїття ідей і думок. Він має поступово позбуватися заангажованості, політичної обмеженості. Нового виміру мають набути взаємини держави і преси. У влади не може бути тем, закритих для журналіста. »(Із Звернення Президента України Віктора Ющенка з нагоди Дня журналіста, 6 червня 2005).

В історії 6 червня

Цей день 6 червня

1799 – народився Олександр ПУШКІН, великий російський поет

1875 – народився Томас МАНН, німецький письменник («Будденброки»)

1895 – народився Микола ЩОРС, герой громадянської війни

1941 – помер Луї ШЕВРОЛЕ, американський автомобільний конструктор

1948 – помер Луї ЛЮМ’ЄР, французький винахідник, молодший із творців кінематографа

1949 – народився Роберт ЕНГЛУНД, американський кіноактор, відомий усім як Фредді Крюгер.

1961 – помер Карл Густав ЮНГ, швейцарський психолог і філософ-ідеаліст, засновник “аналітичної психології”.

1970 – народився Джеймс ШАФФЕР, гітарист американської групи Korn

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!