Заборгованість Державного бюджету перед підприємствами житлово-комунального господарства із різниці в тарифах та за надані споживачам пільги та субсидії становить близько 32 млрд. грн. Дану цифру озвучив перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук на оперативній нараді, котра відбулася 06 червня. Зважаючи на критичний стан, за ініціативою органів місцевого самоврядування, на УНІАН відбулася прес-конференція Асоціації міст України. Поки що питання субсидіювання комунальних підприємств залишається відкритим. Однак у випадку позитивного його вирішення, необхідно оперативно спрямувати кошти на вирішення нагальних потреб житлово-комунальних підприємств міста. Зокрема, на підготовку інженерних мереж теплокомуненерго.
Щодо надходжень до бюджету міста, як зазначила начальник управління фінансів Тетяна Шибирин, є певний відсоток його перевиконання, що в грошовому еквіваленті становить додаткових 12 мільйонів гривень.
Окрім цього, на оперативці підіймалося питання ремонту дахів на будинках вулиць Ак.Глушкова та Роксолани; осфальтуванні окремих вулиць міста; погодження встановленя в’їзного знаку; належного технічного контролю за ремонтом харчоблоку у територіальному медичному об’єднанні; облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям у військовому містечку та непридатного вигляду окремих біг-бордів та фасаду колишнього торговельного закладу «Фокстрот». Наголошено на вчасному освоєнні капіталовкладень, які спрямовані на ремонт музею. І на завершення перший заступник міського голови повідомив головних розпорядників бюджетних коштів про початок формування розписів на наступний рік.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!