Хто володіє інформацією, той  володіє світом. А щоб її донести до широкого загалу, в державі працює багатотисячна армія журналістів, професійне свято яких відзначається 06 червня.

Володимир-Волинський відносно багатий на засоби масової інформації. Одні  успішні, другі – із солідним життєвим та професійним досвідом, треті – лише пробираються крізь терни до зірок. Кожний гідний поваги та визнання. Зважаючи на це, 06 червня, в день професійного свята журналіста Володимир-Волинська міська рада готує вітальні промови, вручає грамоти, подяки і матеріальні заохочення. Не винятком був й цей рік. Перед початком оперативної наради перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук привітав усіх присутніх представників ЗМІ зі святом, подякував за нелегку і водночас цікаву професію та вручив іменні подяки.

Інформаційне агентство «Володимир Медіа» є молодим інтернет-виданням. Якщо порівняти із віком людини  – ми щойно міцно встали на ноги, починаємо  творчо мислити та виявляти цікавість до всього оточуючого.  І тільки завдячуючи професіоналізму редакційного колективу, мудрій та виваженій політиці засновників та керівників, за тих трохи більше 2-х років «Володимир Медіа» не лише завоювало гідне місце під сонцем, а й  авторитет у місцевої влади та широке коло  читачів. Редакційний колектив ніколи не публікує неперевірену інформацію, не копається в брудній білизні та  не намагається подавати матеріал однобоко. Звісно, не завжди публікації подобаються тим, кого критикуємо,  констатуємо або ж вказуємо на певні огріхи.  Можливо висвітлення деяких подій не припадають до душі місцевій владі. Однак професійна етика журналіста, повага до людей, комунікабельність та коректність – це те, на що опирається колектив під час виконання своїх обов’язків на медійному просторі.    

З нагоди професійного свята засновники та редакційний  колектив інтернет-видання «ВолодимирМедіа» вітають усіх колег журналістів,  зичать усіляких гараздів, гострого пера та влучного  слова.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!