У листопаді 2015 року, під час масштабної реформи МВС, було ліквідовано ДАІ. І ось останнім часом ЗМІ поширюється інформація про те, що на дороги держави знову вийдуть дорожні патрулі із полосатими жезлами. Про це заявив глава Нацполіціі Сергій Князєв на церемонії передачі автомобілів підрозділам поліції Запорізької області, – пише Корреспондент.
Саме орієнтовно із цього часу запрацює Дорожна патрульна поліція – новий підрозділ Департаменту патрульної поліції, який займеться наведенням порядку на дорогах. А влітку перші патрулі почнуть курсувати по основних трасах країни.
Ця структура перебере на себе покладені зараз на патрульну поліцію обов’язки стежити за порядком на дорогах. Загалом в дорожню поліцію планують набрати 2600 чоловік, з них 600 будуть працювати у Києві та області. Всього для забезпечення патрулювання доріг міжнародного і національного значення планують задіяти 324 патрулі.
Кандидати на посаду співробітників дорожньої поліції проходитимуть тестування. Передбачається, що до нього будуть допущені як новачки, які ніколи не служили у силових структурах, так і колишні даішники та співробітники спецпідрозділу «Кобра».
А чи ж створять такий підрозділ у Володимирі-Волинському? Як зазначає начальник відділу поліції Михайло Бобик, поки що розмова про це на рівні керівництва області не ведеться. Проте є всі передумови для його створення саме у Володимирі-Волинському. По-перше: прикордонний район; по-друге: місто пронизують дороги державного значення. Тобто, роботи дорожнім патрулям вистачить. Ось тільки чи з вересня цей проект вдасться запустити – питання інше. Бо вся процедура від початку відбору кандитаів аж до їх зарахування до складу поліції вимагає більше півроку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!