Нещодавно наше видання оприлюднило думку парафіян храму Віри, Надії та Любові, який височіє у сквері Володимира-Волинського, з приводу «архітектурних» викрутасів підприємця Наумчука на будівлі, яку він придбав у пана Юнака, та яка розташована по- сусідськи із храмом. Публікація викликала певний резонанс, оскільки Наумчук сказав, що його невірно зрозуміли прихожани храму. Ніби він не планує нічого такого крамольного у своїй будівлі відкривати. Та й висота будови не перевищуватиме 14-ти метрів. Для того, аби поставити усі крапки над «і», на другий день Святої Трійці вчергове відбулися збори на території храму.
Зі слів однієї із прихожанок, вкотре не дійшли жодної згоди та не почули чіткої відповіді, під що буде задіяна будова. Спершу підприємець говорив, що відкриє дитяче кафе. А потім якось двояко обмовився, що, можливо, відкриє кафе-бар. Усім відомо, що де заклад громадського харчування чи ресторанного бізнесу, там обов’язково продаватиметься спиртне. Це аж надто не припало до душі громаді, яка була присутня на зборах. Тому отець Євген наголосив, що ніколи не дасть свого благословення ні на будівництво триповерхової будівлі, ні на відкриття розважального закладу. Зважаючи на невпевнені Наумчуком висловлювання, у присутніх містян склалося враження, що за цим підприємцем або хтось стоїть, або ж ним просто маніпулює. Тому вкотре запропонували сісти за круглий стіл переговорів, на який бажають запросити міського голову , юриста міськвиконкому, головного архітектора, директорів музею, історико-культурного заповіднику «Стародавній Володимир» та керівників тих служб, які дотичні до вирішення подібних спорів.
Дивно інше: у центрі міста майже під носом міської ради реконструйовується приміщення, а ось керівництво бездарно на це розводить руками. Мовляв, як сказали присутні на зборах, воно нічого про це не відає. Так хто ж тоді має про це відати? Невже у міської влади немає важелів впливу та права контролю за будівництвом в історичному серці міста? Парафіяни надіються, що згодом таки вдасться зняти напругу. Ось тільки для цього потрібно прийняти вольове рішення. А хто його прийме і яким воно буде– питання часу. Тому слідкуйте за публікаціями…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!