У Європейському Союзі погодили торговельні преференції для України у вигляді розширення безмитних квот. Про це повідомили в прес-службі Ради ЄС. Про це йдеться на сайт РБК-Україна.
Пропозиція спрямована на покращення доступу українських експортерів на ринок ЄС з урахуванням складної економічної ситуації та економічних реформ, здійснених Україною. Він доповнює положення про торгівлю, які були тимчасово застосовані з 1 січня минулого року, і вже введені у відповідності з угодою про асоціацію ЄС-Україна, підписаною в 2014 році.
Згідно з інформацією прес-служби, стосовно до трирічного періоду пропоновані заходи складаються з додаткових квот на імпорт за нульовим тарифом для деяких сільгосппродуктів (квоти тарифних ставок – 0%) і часткове або повне зняття імпортних мит на деякі промислові товари. Так, посли ЄС попросили країну-очільника провести переговори з Європарламентом з метою швидкого прийняття заходів.
Нагадаємо: раніше повідомлялося, що Європейський парламент підтримав надання Україні додаткових торговельних преференцій.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!