Про нічний розбій в магазині «Ельф», що у Володимирі-Волинському на вулиці Ковельській, який мав місце 22 квітня, наше видання  повідомляло відразу ж після його скоєння. Під час нещодавнього брифінгу із начальником Володимир-Волинського відділу поліції Михайлом Бобиком останнім зазначено, що злочин розслідувано та матеріали для відповідного реагування передані до прокуратури.

І ось на офіційному сайті прокуратури Волинської області з’явилася інформація про те, що Володимир-Волинська місцева прокуратура  затвердила та скерувала до суду обвинувачульний акт у кримінальному провадженні про вчинення 47-річним мешканцем села Новосілки розбою з проникненям у приміщення магазину.

Нагадаємо, що нападник, перебуваючи у нетверезому стані, озброєний пневматичним пістолетом марки «UMAREX», направивши його  на продавця, погрожуючи убивством, вимагав передати йому усю виручку.

Нині чоловіка, який щиро розкаявся у скоєному, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

Невдовзі він постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!