Пляжний сезон вже відкрився. Ось тільки пляжу  поблизу річки Луга на межі із селом Заріччя для жителів Володимира-Волинського так і не облаштували. Поговорять на нарадах про його благоустрій, привезуть машину – другу піску і на цьому все закінчується.  

Ми вирішили побувати на так званому умовному пляжі та на власні очі побачити усі принади його благоустрою. Скажемо відверто, якби не знали, що на цьому місці люди влітку ловлять засмагу та купаються, ніколи б не догадалися, що це пляж. Пісок повністю вкрила рослинність, берег річки заріс будяками, русло потихенько обростає лепехою. Кабінок для переодягання немає,туалету – також.   Спуск до річки зроблений кустарно, перила латані – перелатані. Правда, є декілька лавочок.

Коли блукали берегом побачили  любителів вранішнього купання. У ході спілкування вони подали ряд пропозицій щодо облаштування території пляжу:  встановити біотуалет ,  декілька кабінок для переодягання  та сміттєвий контейнер.  Тобто, все те найнеобхідніше, що має бути на пляжі. Надіємося, що міська влада дослухається до побажання володимирчан та  відшукає кошти для   того,  аби людям було зручно влітку відпочивати біля води.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!