Конференція з обміну польськими та українськими дієвими практиками місцевого самоврядування як стимул для успішного розвитку громад Єврорегіону «Буг» відбулася у місті Володимирі-Волинському   у Міжнародний день дружби – 9 червня. На цей захід прибули польські партнери, окремі депутати обласної ради та представники органів місцевого самоврядування, які презентували свої громади, ділилися успіхами та подальшими планами у розрізі співпраці.

Відкриваючи зустріч, директор комунальної установи Волинської обласної ради Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» Ірина Ітані перш за все подякувала усім присутнім за участь у масштабному заході та закликала до тісного обміну думками та здобутками. Від міської влади Володимира-Волинського з презентацією ІІ фази спільного проекту «Чиста вода на Побужжі» виступив перший заступник міського голви Ярослав Матвійчук.  Досить-таки цікавим представленням  був виступ виконавчого директора «Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя» Валентини Степюк, котра ставила акценти на подальшій децентралізації  органів місцевого самоврядування.   У подальшому виступили голови Турійської районної ради Ольга Черен, Горохівської районної ради Тарас Щерблюк, Поромівської ОТГ Євген Недищук, Литовезької ОТГ Іван Іванчук; Устилузької ОТГ Віктор Поліщук, Павлівської ОТГАндрій Сапожнік. З польської сторони до виступу були запрошені керівник польського секретаріату Єврорегіону «Буг» Галина Грабарчук, староста Бяльського повіту та війт гміни Лесньовіце.  

This slideshow requires JavaScript.

Усі витупаючі розповідали про досягнення громад у плані залучення коштів Євросоюзу для реалізації програм розвитку територій, ділилися досвідом та проектами, які дають можливість не лише одержати інвестиції, а й розвивати свої громади у плані покращення інфраструктури.  Дякували своїм партнерам за розуміння, досвід та підтримку.  

Післяобідньої пори  учасники конференції  були запрошені відвідати Низкиницький чоловічий монастир та музей-садибу Стравінського у місті Устилуг.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!