Дев’ятого червня відбулося перше засідання оргкомітету , основним питанням якого була підготовка до Дня святкування міста Володимира-Волинського, яке попередньо відбудеться 30 липня. Відкриваючи зустріч, заступник  міського голови Лариса Кулікова спершу пригадала основні дійства минулорічного свята, закликаючи членів оргкомітету до подання нових пропозицій та проектів.

В основному, напередодні нинішньої зустрічі міська влада, котра являється організатором свята для володимирчан, опрацювала усі подані пропозиції, які зводяться до декількох блоків – дитячий, музичний, спортивний, конкурси талантів та Володимирський узвіз.

Під час спілкування члени оргкомітету подали ряд нових проектів, а саме: при можливості організувати екскурсійну повітряну кулю; майстер-клас для молоді від відомих танцюристів; конкурс малюнку  на асфальті; змагання пінібордистів. Окрім цього, задля прикраси міста до  свята, запропоновано зробити пішохідні переходи у стилі українського орнаменту та у подальшому розглянути питання нанесення моралів на будинки міста.

Звучало багато цікавих ідей, проте їх впровадження залежить від  бюджету свята, тому про музичні групи, які веселитимуть містян та гостей міста можна вести розмову лише тоді, коли на  рахунку фестивалю акумулюється достатня сума коштів.

Наступного тижня, як наголосила Лариса Кулікова, відбудеться друге засідання організаційного комітету, тому закликала усіх присутніх подавати нові думки та ідеї щодо святкування дня Володимира-Волинського в рамках фестивалю. Насамкінець  від молоді міста прозвучала досить-таки цікава пропозиція – презентація музичного шоу під керівництвом DJ.

Що ж, свято міста попереду. Воно завжди було змістовним та навіть пафосним. Надіємося, що й цього року сивочолий Володимир зустріне гідно гостей та свій День народження.  

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!