12 червня відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради з приводу розгляду зверення командира військової частини Ігоря Іванова щодо цілодобової заборони продажу спиртного військовим впродовж 4-х місяців.

Мотивація   полягала в тому, що у червні в місто повертається основна частина військових, котрі перебували в зоні АТО.   У більшості з них травмована психіка, дехто перебуває на межі нервових потрясінь та зривів.  Алкоголь, який стає першим мірилом самовираження та «ліками» від душевних травм,  призводитиме до непоправних наслідків.

Звісно, таке прохання підприємці однозначно підтримали, проте мали ряд пропозицій та зауважень.  Підприємець Віра Чайковська наголосила на тому, що при наявності рішення сесії міської ради не варто ще приймати якихось додаткових рішень, потрібно лише помістити оголошення на кожному торговому закладі із текстом заборони. Депутат Руслан Мороз запропонував проблеми військових вирішувати не підприємцям, а їх командуванню. Адже кожний, хто підписує контракт на службу у Збройних Силах, повинен дотримуватися Статуту.  Поряд з тим, при декілька тисячній дислокації військових, потрібно подбати про чергування військових патрулів.   Помічник народного депутата Валентин Кошельник порадив  присутнім  командирам організувати таким чином  службу для кожного військового, аби у нього зникло бажання ходити та шукати на свою голову пригод.  

«Ну не будемо ми продавати військовим горілки, а хіба їх проблеми вирішаться?» – наголосив Валентин Іванович.

Дехто  прогнозував розвиток підпільної мережі продажу спиртного, де ніколи не дивитимуться на одяг покупців. Тим більше, що значна кількість навіть тих же мешканців міста понатягувала на себе камуфляж, не маючи жодного відношення до військової служби.

На завершення дискусії члени громадської ради та підприємці підтримали звернення   щодо заборони продажу спиртного людям у   формі. Військовий командир, у свою чергу, пообіцяв, що невдовзі  міській раді  будуть надані усі контакти підрозділів, за якими кожний матиме змогу повідомляти інформацію щодо нестатутної поведінки  військових.     

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!