Проблема стану майна військового торгу та танкового полку вже не один рік турбує Володимир-Волинську міську раду. Неодноразово надсилалися звернення, запити до Генерального штабу Міноборони, проте й досі вона не зрушилася з мертвої точки.  Майно військові не поставили на свій баланс, оскільки їм потрібно буде сплачувати відповідні податки до бюджетів. Зважаючи на це, як наголосив міський голова Петро Саганюк, відповідаючи на запитання представників місцевих ЗМІ на брифінгу 13 червня, на одній із сесій міської ради  це все майно визнано безгосподарним. Однак такий поворот справи не влаштовує військове відомство. У відповідь міською владою виготовлено два альбоми із фото  залишків  майнового комплексу танкового полку та військторгу,  які мають бути передані у Генштаб.

Невдовзі у Володимир-Волинський повертається декілька тисячна армія військових  із АТО, яким потрібно  надати приміщення для проживання.  Для цієї мети тільки міська влада виділила 500 тисяч грн, 500 кв м бруківки та навіть 100 м кв допомогла вкласти. Проблема дійсно є, оскільки у більшості казармах немає відповідних умов для проживання. КЕВ, готуючись до прийому військових, щоразу надсилає прохання виділення додаткових коштів на облаштування приміщень. Нещодавно звернулася з проханням виділити спеціалістів для встановлення сантехніки.  Як воно буде вирішене – питання часу, однак Петро Данилович дивується тому, що у КЕВ немає інженерної групи, яка зобов’язана здійснювати подібні види робіт.

Щодо коштів до Дня святкування Володимира-Волинського, міський голова зауважив, що власними фінансами усіх заходів неможливо буде забезпечити, тому надіється на допомогу спонсорів, народного депутата Ігоря Гузя та обласного бюджету.

Нині у місті проводиться асфальтування вулиць Опільського, розпочато Мітіна; ремонтуються дахи на будинках, що на вулицях  Поліської Січі, Ак.Глушкова, Роксолани.  На ремонти навчальних та дошкільних закладів достатньо коштів у міському бюджеті, тому Петро Саганюк наголосив, що заборонив директорам та завдуючим цих закладів вимагати кошти на ремонти у батьків.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!