Перед засіданням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, яке відбулося 15 червня, міський голова Петро Саганюк повідомив, що наказом  керівництва ПрАТ «Волиньобленерго»  від 15 червня директором Володимир-Волинської філії  призначено Литвинчука  Миколу Івановича. До цього він обіймав посаду головного інженера.

У подальшому  заслухано інформацію про роботу управління освіти, молоді та спорту, з якою виступив начальник управління В’ячеслав Петрук. З доповіді відомо, що упродовж навчального періоду збережено усі чотири дошкільні навчальні заклади, в яких діє 48 груп на 790 місць. Усього охоплено дошкільним вихованням 1366 діток міста.  Вартість харчування кожного вихованця до 1 червня становило 16 гривень  в день, після 1 червня – для дітей до 3-х років – 18 гривень, із 3-ох до 6-ти – 26 гривень.  У дитячих садочках перебуває 720 діток пільгової категорії, а для діток із особливими потребами  (вади мовлення та зору) функціонують спеціальні групи у садочку №7 та 8.

Що стосується середньої освіти, то у місті функціонує 5 навчальних заклади, в яких здобувають знання  4080 учнів, 31 з яких – за індивідуальною формою навчання за місцем проживання. Безкоштовним харчуванням охоплені діти 1-4-х класів, вартість якого становить 5 гривень. Всього гарячим харчуванням охоплено 58%  учнів. Крім того, для учнів організоване профільне навчання з української мови та літератури, англійської мови, інформатики. Поряд із навчальними закладами у місті функціонує навчально-виробничий комбінат, де старшокласники мають змогу одержати першу у своєму житті професію. Окремо В’ячеслав Миколайович зупинився на перемогах учнівської молоді у спартакіадах, конкурсах та олімпіадах. Є призери та переможці Всеукраїнських олімпіад.  Для відмінників та обдарованої студентської молоді  призначені стипеднії міської ради, а для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського пілування та дітей учасників АТО виплачувалися соціальні допомоги.  Поряд з тим, для випускників організовано централізоване довезення для здачі ЗНО у міста Луцьк та Нововолинськ.  

Щодо підготовки до нового навчального року, то нині розпочато ремонти по усіх навчальних та дошкільних закладах, які планується завершитися до 25 серпня.

У ході обговорення, міський голова Петро Саганюк наголосив на наповненості класів, яку варто взяти на контроль кожному директору школи. Поряд з тим, зважаючи на цінові пропозиції, які щоденно змінюються, Петро Данилович дав завдання провести нові розрахунки по харчуванні дітей.  Термін готовності освітянських закладів – 20 серпня. Зважаючи на ці корективи, рішення із даного питання прийнято із відповідними поправками та зауваженнями. Решту питань порядку денного прийнято без значних зауважень.

На завершення міський голова Петро Саганюк, у зв’язку із пропозиціями присутніх в залі, дав завдання вирішити питання пільгового перевезення учасників бойових дій, яких місто очікує у порядку ротації, заборони нічної торгівлі спиртним та перегляд роботи деяких закладів торгівлі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!