У Володимирі-Волинському міська влада започаткувала  досить-таки оригінальну ідею: якщо громада виявить бажання не борсатися в болоті і не чекати, поки депутати виділять кошти на асфальтування вулиці, може  шляхом співфінансування долучитися до створення комфорту там, де проживає.   Однак є одна біда: іноді слова розходяться із ділом.

У 2016 році мешканці вулиць Георгія Косинки та Олексієвського звернулися до міської влади із пропозицією: вони  виготовляють проектно-кошторисну документацію власним коштом, а  міський бюджет – виділяє кошти на асфальтування. Як кажуть, вдарили по руках.

Документацію виготовили, почали чекати ремонту доріг. Загуркотіла техніка на цих вулицях у березні, проте на півдороги знялася та десь зникла. Почекали жителі місяць та пішли до  міської ради із питанням, коли ж завершиться ремонт. Їм обіцяли щомісяця, аж допоки жителям не увірвався терпець і вони завітали на засідання бюджетної комісії міської ради, яке відбулося 15 червня. Представники цих вулиць, а їх прибуло з десяток осіб, запитували, коли ж очікувати завершення ремонту? Тим більше, що читали інтерв’ю  першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, в якому він повідомив, що ці дві вулиці заасфальтовані.

Коментуючи дану ситуацію, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук наголосив, що не розрахувалися із підрядчиком за ті роботи, що виконані, тому просити будівельників працювати у   борг якось не випадає. Поряд з тим, взявши графік асфальтування вулиць міста, запевнив, що цьогоріч таки планується там завершення   ремонту дорожнього полотна. А контролювати (лобіювати) дане питання  Віктор Сергійович порадив доручити своєму депутату.  Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук запевнив, що з боку міської влади докладеться максимум зусиль, і вулиці Косинки та Олексієвського першочергово асфальтуватимуть.  

Люди якось із недовірою вийшли із залу. Бо походивши три місяці кабінетами чиновників,  вони   втратили отой запал, яким загорілися ще рік тому.