Традиційно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Ця професія є шанованою серед людей, однак кому, як не медикам найбільше дістається «на горіхи». Бо коли біда – ми усі біжимо до них із криком «Рятуйте», а коли  трапляється непоправне –  ми ладні їх  потягнути до суду. Але попри усі наші гріхи, вони першими приходять на допомогу. Саме з лікарем кожна людина, як на сповіді,  ділиться своїми переживаннями, болячками та шукає в його очах надію на видужання.

З нагоди цього шанованого свята у Володимир-Волинському ТМО відбулися урочистості, на які прибули перші особи міста та району, голови Устилузької та Зимнівської ОТГ, представники благодійного фонду народного депутата Ігоря Гузя «Прибужжя».  Актовий зал лікувальної установи заледве умістив тих, хто 24 години на добу, 364 дні в рік стоїть на сторожі нашого здоров’я.

Першим взяв слово головний лікар медичного об’єднання Олександр Клачук. Поряд із словами вдячності за нелегку працю, Олександр Георгійович побажав  усіляких гараздів та вручив грамоти, квіти і премії більше півсотні  працівникам у білих халатах.   

Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк коротенько зупинився на проблемних питаннях медицини міста, зокрема недостатньому фінансуванні, проте, як зауважив Петро Данилович, міська влада постійно дбає про розвиток матеріально-технічної бази ТМО. А на завершення вручив кращим представникам медицини міста грамоти та грошові премії.  Зі словами привітань та побажань  міцного здоров’я, наснаги та терпінння виступила голова РДА Наталія Василець та заступник голови районної ради Алла Мельник. А вінцем їх вітальних слів стали грамоти, подяки та подарунки для медичного персоналу району.

Голови Устилузької та Зимнівської об’єднаних територіальних громад Віктор Поліщук та В’ячеслав Католик  також не прийшли із порожніми руками, бо окрім теплих та щирих слів вітань, кожний із них    вручав грамоти, премії  медичним працівникам, які дбають про здоров’я жителів сіл.

На завершення урочистої частини представники фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» привітали усіх присутніх із наступаючим професійним святом і вручили грамоти головному лікареві ТМО Олександру Клачуку,  головному лікареві ЦПМСД Катерині Чубок, сімейному лікареві із Овадне Роману Гришину та завідуючій амбулаторії села Березовичі Ларисі Садковій.

Досить оригінально запропонував привітати самих себе Олександр Клачук – оплесками, які ляском   йшли актовою залою.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!