Традиційно перед відкриттям сезону жнив у Володимир-Волинському комбінаті хлібопродуктів Державної продовольчо-зернової корпорації України відбувається святкова зустріч з нагоди його запуску.
Цьогоріч таким днем визначено 20 червня, яке зібрало представників області, міської влади, духовенство, крупних товаровиробників та колектив.
Урочистості розпочалися із молитви та окропленням свяченою водою. Згодом до виступу був запрошений господар свята – директор комбінату Володимир Тишкун, котрий подякував колективу за віддану цілодобову працю, побажав досягнути гарних здобутків, а аграріям – хороших врожаїв. Окрім цього, Володимир Іванович зосередив увагу присутніх на тому, що цьогоріч вдалося освоїти понад мільйон гривень, частина з яких витрачено на монтаж власної залізничної колії, якої підприємству катастрофічно не вистачало.
Директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко спочатку проінформував, що Володимир-Волинський комбінат хлібопродуктів одне з найстаріших, але при цьому одне з найефективніших комбінатів галузі на Волині. Завдячуючи керівництву та колективу, підприємство зі збиткових стало одним із успішних в Україні. Тому виразив надію, що цьогоріч комбінат досягне неабиякого результату та прибутків, що рівнозначно добробуту його працівників, залучення додаткових інвестицій для запровадження нових технологій у процесі обробки, зберігання та переробки врожаю зернових культур.
Заступник Володимир-Волинського міського голови Олег Свідерський приєднався до усіх раніше висловлених привітань та зосередив увагу на тому, що саме Володимир-Волинський КХП є одним із перших в області щодо готовності до сезону. І хоча на фоні продуктового достатку ми призабули справжню ціну святому хлібу, проте саме він є основним продуктом кожного столу українця.
Від товаровиробників до присутінх звернувся керівник приватного підприємства Вітрук, котрий виразив надію на продовження успішної співпраці та хороші врожаї зерна.
Після урочистостей директор КХП Володимир Тишкун провів екскурсію підприємством, зокрема складом для прийомки та відвантаження зерна і лабораторією.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!