Після оперативки за філіжанкою кави представники ЗМІ вкотре зустрілися із Володимир-Волинським міським головою, щоб довідатися про ті заходи, які плануються виконати у місті. Перш за все цікавило питання тих проблем, які є нагальними до вирішення. Петро Данилович зауважив, що у місті продовжується будівництво 44-квартирного будику для військових. До 28 червня планується завершення ремонтних робіт на вулиці Зимнівській, продовжується асфальтування вулиць Мітіна, Богуна, Косинки та Опільського. Розпочинаються роботи по заміні даху на дитячому садочку №8, на що планується витратити 1,5 мільйона гривень. Вже на фініші ремонт харчоблоку лікарні; розпочинається підготовка освітянських та комунальних закладів до новогоо навчального року та опалювального періоду.
Місто активно готується до Дня Конституції та Дня Ангела. Тому в першу чергу постало питання розмітки вулиці Ковельської після її капітального ремонту. Є у планах зробити пластикові переходи, термін використання яких щонайменше 5 років. Виготовлена документація на ІІІ карту полігону твердих побутових відходів. Нині ініційовано перед нардепом Гузем питання виділення коштів на її впровадження.
Поряд з тмим, журналістами піднято питання можливості встановлення додаткового регульованого переходу з боку автостанції в сторону Луцька. Не вирішене питання облаштування пляжу, на що Петро Данилович зауважив, що ініціативу з даного питання взяв в руки його заступник Олег Свідерський із однопартійцями, однак чомусь справа не рушилася.
Щодо фестивалю «Княжий», поки що невідоме місце його проведення. Є дві пропозиції – парк «Слов’янський» або на території села Заріччя. Петро Данилович наполягатиме задля безпеки його учасників провести фестиваль все ж таки в парку. Якщо не вдасться переконати організаторів, міська влада готова допомогти у його проведенні.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!