На узгоджувальному засіданні депутатських комісій, яке відбулося 19 червня, розглядався проект порядку денного сесії Володимир-Волинської міської ради. Враховуючи те, що усі питання пройшли погодження постійних депутатських комісій впродовж останнього тижня, запитань та зауважень у присутніх практично не було.
Поряд з тим, депутатом міської ради Максимом Климюком ініційовано включення до порядку денного чергової сесії питання виділення коштів на реконструкцію вулиці Небесної Сотні та Княза Василька із додатковим ремонтом території, що межує із будинком на Княза Василька, 3.
Дане питання підіймалося депутатами ще на попередній сесії міської ради, однак на комісії із житлово-комунальних та земельних питань депутат Сергій Радкевич, котрий ініціював запит по ремонту вулиць, звернувся до депутатів з пропозицією перерозподілити фінансування реконструкції на інші потреби громади. Свою пропозицію обгрунтував тим, що проектно-кошторисна документація в даний час перебуває на експертизі.
Проте така позиція не влаштувала депутата Максима Климюка, адже стан вулиць та прилеглої до них від площі Героїв території не витримує жодної критики. Тротуари в ямах, двір під час опадів повністю затоплює. І це в історичному центрі міста.Тому чекати наступного року або, як зазначив Максим Сергійович, грудня місяця, є недоцільним. Реагуючи на дану пропозицію, міський голова дав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктору Фіщуку з’ясувати етап експертизи по даному об’єкту та доцільність його розгляду на черговій сесії.
Не узгодженим залишилося питання щодо встановлення податку на нерухоме майно, рішення за яким готувалося управлінням фінансів та депутатом Русланом Морозом. Одностайної думки серед депутатів не віднайшлося, оскільки при зниженні відсоткової ставки, яке пропонує Руслан Андрійович, бюджет міста втрачатиме близько мільйона гривень. Яким буде рішення – покаже сесія.
Поряд з тим, депутати запропонували у питанні «Різне» заслухати звіт попереднього керівника теплокомуненерго Ганни Рубанової щодо фінансово-економічного та матеріального стану на підприємстві. Дана пропозиція підтримана депутатом міської ради, нинішнім керівником тепловиків Сергієм Кобою.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!