Неодноразово на сторінках нашого видання опубліковані повідомлення про телефонних шахраїв, які будь-якою ціною намагаються видурити у довірливих громадян кошти. Вдаються до шантажу, повідомляють недостовірну та разом з тим шокуючу інформацію щодо нещасних випадків із рідними. Досить часто представляються працівниками правоохоронних органів.
21 червня до чергового Володимир-Волинського відділу поліції звернулася жителька міста Устилуга, котра повідомила про факт вимагання грошей телефонним шахраєм. Зателефонувавши на її мобільний телефон та представившись слідчим поліції, повідомили неправдиву інформацію щодо її рідних (які ніби потрапили в халепу). Натомість за позитивне вирішення проблеми вимагали перерахувати 14 тисяч гривень на банківську картку, вказавши при цьому номер та банк.
Проте жінка, знаючи, що її рідним не загрожує жодна небезпека, навідріз відмовилася будь-що доводити невідомому співрозмовнику, тим більше перераховувати кошти. Однак пообіцяла, що про дану розмову повідомить поліцію.
Телефонних шахраїв важко вирахувати. Більше того, неможливо притягнути до відповідальності. Тому будьте уважними, не панікуйте і не довіряйте тому, що вам може сказати по телефоні невідома людина.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!