Під час спілкування із Володимир-Волинським міським головою Петром Саганюком після апаратної наради представниками місцевих ЗМІ піднято ряд питань та проблем, вирішення яких потребує втручання керівництва міської влади.
Зокрема, проїзд великоваговим транспортом по центру міста, незважаючи на те, що виставлені обмежувальні дорожні знаки. Крім того, нові пішохідні та велосипедні доріжки не позначені відповідними знаками, що призводить до створення конфліктних ситуацій між пішоходами та велосипедистами. Не витримують жодної критики тротуари по вулиці Івана Франка, на що Петро Саганюк зауважив, що вже готується проектна документація на їх ремонт.
Вкотре піднято питання щодо використання приватної будівлі поруч із храмом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Міський голова схиляється до того, що поблизу храму відкривати розважальний заклад суперечить усім нормам моралі. Тому нині йдуть перемовини із підприємцем та громадою храму. Є декілька пропозицій, однак питання поки що відкрите.
І на завершення Петро Данилович навів приклад життя за океаном, звідки нещодавно прибув володимирчанин Музиченко. Чому так гарно та достатньо живуть американці? Бо вони ніколи не хизуються своєю партійною належністю та не заробляють собі бонуси дешевим піаром.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!