Щовівторкова нарада під головуванням Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка, яка відбулася 27 черивня, здебільшого була присвячена благоустрою міста, підготовці до нового навчального року шкіл та комунальним проблемам.
По ходу інформування Петро Данилович дав ряд доручень своєму першому заступнику Ярославу Матвійчуку та начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктору Фіщуку, які зводилися до щоденного контролю за ремонтними роботами та благоустрою вулиці Зимнівської, проведенню розмітки на вулиці Ковельській; завершенні робіт на житловому об’єкті на вулиці Луцькій. Поряд з тим, порадив вчасно освоювати кошти на ремонтні роботи дошкільних та навчальних закладів міста. Не вирішеним залишається питання виділення земельних ділянок для учасників АТО, тому дав доручення головному архітектору дане питання тримати на щоденному контролі.
Два дня у місті волоканал прочищав каналізацію, яка завдяки необачності місцевих жителів була забита різноманітним непотребом. Зважаючи на це, порекомендував начальнику водоканалу Власюку зібрати усі ці предмети та зробити навчання для жителів міста з метою недопущення в подальшоум подібного негативного явища.
Окремий блок доручень стосувався підготовці міста до свого святкування: ремонту мосту у парку «Словянський» та через річку Риловиця; асфальтування території біля автостанції та освітленню вулиць.
Своєму заступнику- секретарю міської ради Олегу Свідерському дав зауваження щодо якості підготовки матеріалів, позаяк минула сесія була цьому прикладом.
Дивно прозвучало з інформації міського голови про те, що жителі району йдуть зі своїми проблемами до нього, бо навіть не уявляють, що у районі є органи влади.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!