День молоді для жителів і гостей Володимира-Волинського напрочуд видався змістовним та таким, що презентує здоровий спосіб життя. Розпочався він із ранкової зарядки поблизу культурно-мистецького центру яка зібрала активну молодь нашого міста. Організатором цього бадьорого заходу стали управління освіти, молоді та спорту під керівництвом Вячеслава Петрука і молодіжна рада, головою якої є депутат Максим Клим’юк. Не обійшлося без колективного фото на згадку.
Продовженням свята був пляжний волейбол на території міського пляжу на березі річки Луга поблизу зарічанського мосту. Участь у турнірі брали чотири команди. Перемогу здобула команда з Устилуга.
Поряд з тим, у фойє культурно-мистецького центру проходила виставка творчих робіт студентів педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського. Відкриваючи урочистості, присутніх вітали представники міської влади та голова ради з питань молодіжної політики Максим Клим’юк. Військово-патріотичний центр «3-ий полк» організував стрілецький турнір, на якому юні представники Володимира-Волинського демонстрували вміння влучно стріляти та поводитися з гвинтівкою.
Продовженням святкового вечора стали конкурси, ігри, розваги та концертна програма. Своїми виступами присутніх потішили вихованки вокальної студії зразкового співу «Лодомир» та переможець «Битви талантів» Сергій Лященко. На завершення святкового вечора демонструвався фільм під відкритим небом.
Окрасою свята стала фотозона «Ми – твоє майбутнє, Володимире!»

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!