27 червня плац у підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві, що у парку «Слов’янський» традиційно наповнився яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками 265 випускників Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Кримського.
Позаду залишилося останнє заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно: попереду – тільки найприємніше –вручення дипломів, які є символічною перепусткою у світ першої професії Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Миколою Савельєвим.
У цей радісний та одночасно сумний день студенти попрощалися з керівництвом і викладачами коледжу, що пройшли з ними цей непростий шлях до знань. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи. Вручення дипломів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до здобуття професії було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для випускників, тому є надія, що кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.
Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини. На адресу випускників прозвучали теплі слова директора коледжу Миколи Савельєва, Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка, котрий виконував почесну місію – вручав кожному випускнику медалі та дипломи.
Для вчорашніх студентів грав оркестр педагогічного коледжу, лунав сміх та чулися веселі жарти. Багато хто з випускників продовжить здобувати вищу освіту, дехто – 1 вересня переступить поріг школи, де поведе дорогою знань молодше покоління.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!