У День святкування Конституції України відділ культури та туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради для жителів та гостей міста організував досить-таки захоплююче свято сучасного українського мистецтва «Ukraine Modern art», в якому брали участь майстри-умільці Володимира-Волинського, Луцька та Нововолинська; учасники школи «May jump dance school» під керівництвом Романа Дячка та юні таланти.
Найзахоплюючим моментом свята стали виступи учасників школи сучасного танцю, яка об’єднала прихильників хіп-хопу. Півгодини карколомних кульбітів, які переходили у театралізовані виступи, неодноразово зривали гучні аплодисменти. Особливо підкорив виступ наймолодшого учасника цієї школи Каріни, котра, незважаючи на свій ще зовсім юний вік, досить-таки майстерно вправлался в хіп-хопі. Юні голоси та музиканти подарували присутнім не одну годину насолоди від співу та гри на музичних інструментах.
Усі, хто був присутнім на святі, мали змогу не лише заслуховуватися чарівними голосами юних виконавців, а й придбати шедеври рук народних майстринь, котрі демонстурвали вироби із бісера, шовку, дерева та шкіри.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!