29 червня в усіх загально-освітніх навчальних закладах Володимира-Волинського відбувся випускний. Після вручення 153 випускникам атестатів про старт у доросле життя, урочистості за сценарієм свята повинні були продовжитися на площі Героїв. Проте буревій, який пронісся Володимиром, дещо скоригував плани. І урочистості продовжилися у районному будинку культури.
Крім учнів шкіл, їх батьків, друзів та рідних,привітати медалістів прийшли представники від міської влади, управління освіти, молоді і спорту та благодійного фонду «Прибужжя», заснованого народним депутатом України Ігорем Гузем.
Вітальні промови міського голови Петра Саганюка, начальника управління освіти, молоді та спорту В’ячеслава Петрука та помічника нардепа Гузя були пронизані теплом та надіями на краще майбутнє. Поряд з тим, Петро Данилович виразив надію, що життєвий шлях кожного випускника буде щасливим, хоча й тернистим. Окремі слова вдячності лунали у бік батьків, які гідно виростили майбутнє нашої держави.
Після вітальних слів відбулося вручнення 16 золотих та 11 срібних медалей під бурхливі оплески присутніх в залі. Залишається усім побажати головного – втілення мрій та досягнення тих вершин, які кожний собі обрав.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!