Майже два роки тому у Володимирі-Волинському відкрився консультативний центр «Діалог», керівником якого є Наталія Шандалко. Завданням центру є згуртування людей, які бажають не лише пізнати щось корисне та нове для себе, а й самореалізуватися в сучасному світі, віднайти свою гідну нішу. А найголовніше –навчитися себе поважати.
Після тривалого пошуку форм та предметності, колектив центру зупинився на вивченні іноземної мови, зокрема англійської. Але таким чином, щоб вийшовши із аудиторії центру, який знаходиться на вулиці Ковельскій в орендованому приміщенні АТП-10707, кожний зумів вивчене застосовувати на практиці. Особливо в розмовному жанрі.
Вимог до слухачів ніяких, єдине, що вітається – бажання та впертість задля досягнення позитивного результату. Саме тому наймолодшим слухачем є трирічна дитина, а найстаршому – далеко за 50. В центрі працює три викладачі, один із яких молодий лінгвіст Ольга Павлусь. Задля підвищення рівня знань, запозичення нових стилів та методів викладання, керівник центру Наталія Шандалко та її однодумці- викладачі беруть участь в семінарах та конференціях столичної школи вивчення англійської мови «English Prime», яка виступає куратором проекту.
Методика викладання докорінно відмінна від шкільної програми. Тут не ставиться за мету просто відчитати тему або вивчити щонайбільше слів за відповіним підручником, а навпаки – розтлумачити значення кожного слова таким чином, щоб слухач міг вільно складати речення та розуміти його суть. Тому після вивчення значень декількох слів, кожний повинен скласти з ними щонайменше 10 речень.
Як зазначає в розмові Наталія Миколаївна, методика навчання є прикладною. Слухачі ліплять із пластиліну англійські букви, з яких складають слова, речення. Групи формуються за віком та швидкістю сприйняття поданого матеріалу. Основу слухачів становлять діти, батьки яких й подали ідею Наталії Шандалко започаткування курсу вивчення англійської мови. Плата є нижчою від тої, що беруть репетитори. Навчання відбувається два рази в тиждень по дві або одній годині.
Нині в «Діалозі» навчається 110 володимирчан. Вони настільки пройнялися бажанням вивчити англійську, що готові навіть о восьмій ранку (перед роботою ) сідати за парти та розучувати поняття нового слова. Ось тільки іноді не вистачає вчителів. Тому Наталія Шандалко запрошує в центр «Діалог» викладачів англійської мови, які схильні до креативу та нестандартного мислення.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!