У рамках святкування Дня Володимира-Волинського на площі Героїв відбувся Всеукраїнський турнір зі стрибків у висоту «Володимирські висоти-2017», на який з’їхалося безліч спортсменів з різноманітних куточків нашої держави. Особливо варто відмітити тих учасників, котрі свого часу народилися та розпочинали кар’єру спортсменів саме у древньому Володимирі.
Одним зі спонсорів цього спортивного свята виступав депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Климюк, котрий очолює молодіжну раду міста та гуртує навколо себе активну молодь, яка своїми задумками та проектами пропагує здоровий спосіб життя.
Звісно, коли відбувається спортивний турнір, відповідно є переможці, які варті нагород, що вручалися від фонду Ігоря Палиці. А ось завдячуючи Максиму Климюку, п’ятеро спортсменів – гостей міста одержали фінансові винагороди – свого роду бонуси-запрошення на турнір наступного року . Ще одну винагроду Максим Сергійович вручив місцевій спортсменці Анастасії Матвійок за досягнутий результат.
Звертаючись до учасників турніру, депутат міської ради Максим Климюк перш за все привітав усіх зі святом – Днем міста та подякував спортсменам за їхню активну життєву позицію, здобуті високі результати та побажав усім тільки перемог. Окремі слова вдячності адресував гостям спортивного турніру, які не проігнорували запрошеннями та погодилися взяти участь в спортивних змаганнях. У подальшій промові Максим Сергійович виразив надію, що подібний турнір наступного року збере ще більше учасників з різних міст, адже високі результати у великому спорті досягаються завдяки подібним спортивним змаганням на місцевих рівнях.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!