Відшуміло свято Володимира-Волинського та розпочалися будні, які змушують не розхолоджуватися місцевій владі, керівнмикам структурних підрозділів та комунальних підприємств. Саме це прозвучало на оперативній нараді 01 серпня під головуванням міського голови.
Серед першочергових завдань – підготовка закладів освіти до навчального року та комунальних господарств до осінньо-зимового періоду. Крім цього, потребує завершенню ремонт вулиці Небесної Сотні та реконструкція скверу зі встановленням пам’ятника Героям Небесної Сотні. Не до кінця проведено розмітку вулиці Ковельської, що викликає ряд незручностей для жителів міста. Не повсюди належним чином облаштовані майданчики під автобусними зупинками міського громадського транспорту. Потребують ремонту декотрі зупинки. Постало питання асфальтування вулиці Чорновола після завершення ремонту тепловаих мереж. На особливому контролі повинні перебувати дитячі майданчики. Тому коли трапляються випадки їх розукомплектування або ж стається поломка відповідних конструкцій, городянам радять телефонувати на 3-57-01.
Під час спілкування з офіційними делегаціями із-за кордону, зокрема німецького Цвікау, першопочатково досягнуто згоди щодо розробки проекту по запровадженню енергоощадних технологій. Поки що це питання в стадії переговорів, проте є надія, що до нашого міста зайде ще один закордонний інвестор.
Невдовзі у Володимирі-Волинському може з’явитися приміщення, яке здаватиметься в оренду – по вулиці Ковельській, 29, яке належить до комунальної власності. Нині вирішується питання відселення орендарів – громадських організацій-

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!